• Date
  12.10.2016
  Neotřelá sportovní atmosféra a silný kolektivní duch. To jsou jedny z mála věcí, které podporují obrovskou sílu značky adidas, jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů u nás. Chceš zjistit, jestli se k nim hodíš? Teď máš tu možnost.
 • Date
  12.10.2016
  Po 130 letech stále celosvětový lídr v oblasti přímého prodeje s více než 100 000 nezávislými prodejci na území České republiky. To vše u nás zajišťuje centrála v praze o 120 zaměstnancích, neustále podporovaných v kreativitě a vlastní iniciativě.
 • Date
  12.10.2016
  Evropská jednička ve výrobě piva se zajímavými příležitostmi po celé naší republice? Mezinárodní a neformální firemní kultura spojená s řadou aktivit a benefitů? Něco z toho vás zaujalo? V tom případě může být právě Heineken tou správnou volbou pro start kariéry.
 • Date
  12.10.2016
  Když se řekne "privátní bankovnictví", jako první se nám nemůže vybavit nikdo jiný než právě J&T. Dostanete se s nimi k té nejmovitější klientele u nás a na ty nejtalentovanější a nejpilnější tu čekají dokořán otevřené dveře k úspěchu.
 • Date
  12.10.2016
  Komerční banka je součástí mezinárodní skupiny Société Générale působící ve všech kontinentech světa. Nabízí kvalitní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Díky svému působení a zkušenostem jsou zárukou stability jak pro jejich zaměstnance, tak i zákazníky.
 • Date
  12.10.2016
  Společnost Dell poskytuje státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci důvěřují, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.
 • Date
  12.10.2016
  Jedna z nejvýznamnějších poradenských firem z oblasti auditu, daní a poradenství, kterou díky velké aktivitě a podpoře studentů zná snad každý. Hledáte kde nastartovat svou kariéru? V tom případě jste tu správně.
 • Date
  12.10.2016
  When Amazon.com launched in 1995, it was with the mission “to be Earth’s most customer-centric company, where customers can find and discover anything they might want to buy online, and endeavours to offer its customers the lowest possible prices.”